Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’de aşk tatili

28 Kasım, 2014 | 12:43

Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı çifti, yıllardır dünya turizminin cazibe merkezi olan Maldivler’de tatil yapıyor.

Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı çifti, soğuk kış günlerinin başlaması ile dört mevsim yaz olan Maldivler’in yolunu tuttu.

Turkuaz renkli lagünleri, kıyıları boyunca uzanan mercan resifleri, bembeyaz kumlarla kaplı plajları ve dinlendirici atmosferiyle Maldivler, son yıllarda ünlü isimlerin tatil tercihleri arasında ilk sırayı almayı başardı. Özellikle de THY’nin direkt seferlere başlaması ile tropik bir cennette romantik bir tatil geçirmek isteyen çiftler, bu bölgeye akın ediyor.

Buna son örnek Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı çifti. Önceki gün Maldivler’e giden ünlü çift, Instagram hesaplarından herkesi kıskandıracak renkli tatillerinden kareler paylaştı.

Birlikte çekilen fotoğraflarını ısrarla Instagram’a yüklemekten kaçınan Özge Ulusoy, Maldivler’in büyüsüne kapılarak bir çok fotoğraf paylaştı. Öyle ki Ulusoy, kendi pozunun altına “Hacı Sabancı” ve “aşk” notu düştü.

ozge-ulusoy-maldivler

Özellikle sualtı meraklıları için inanılmaz güzellikte detaylar içeren dalış bölgelerinin bulunduğu Maldivler’de, keyifli günler geçiren çift, gün boyu deniz ve güneşin tadını çıkarıyor. Bozulmamış doğası ile mükemmel bir atmosfere sahip Maldiv Adaları’nda bisiklet turlarına da katılan sevgililer, eşsiz manzaraların keyfini sürüyor.

İşte Dünyanın cazibe merkezi olan Maldivler’in muhteşem video görüntüleri

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
aşk tatili maldivler video, Hacı Sabancı, Hacı Sabancı instagram, Hacı Sabancı maldivler, Hacı Sabancı resimleri, maldiv mankenler video, maldiv video, maldiv video görüntüleri, Maldivler, Maldivler dalış, Maldivler Tatil, Maldivler Tatili, maldivler tur, Maldivler turu, maldivler video, Özge Ulusoy, Özge Ulusoy Hacı Sabancı, Özge Ulusoy instagram, Özge Ulusoy maldiv adaları, Özge Ulusoy maldivler, Özge Ulusoy maldivler tatili, özge ulusoy maldivler video, Özge Ulusoy resimleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları