Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler 1 milyon ziyaretçi sayısını aştı

23 Ekim, 2016 | 13:39

Hint okyanusunun turizm cenneti Maldivler, 2016 yılının 1 milyonuncu ziyaretçilerini ağırlanmanın gururunu yaşıyor.

Hint okyanusunun turizm cenneti Maldivler, 2016 yılının 1 milyonuncu ziyaretçilerini ağırlanmanın gururunu yaşıyor.

Geçtiğimiz hafta Alefiya Merchant ve Ali Asgar Godhrawala isimli Hindistanlı çift, Balayı için Maldivler İbrahim Nasir Uluslararası Havalimanı’na iniş yaptı.

2016 yılında Maldivler’e gelen 1 milyonuncu ziyaretçiler olan çift, havaalanında büyük bir coşkuyla karşılandılar. Maldivler Havaalanları Şirketi ve turizm sektörü temsilcilerinin yer aldığı karşılama töreninde çifte, bir hatıra plaketi verildi. Şanslı balayı çiftine ayrıca Maldivler’in lüks otellerinden birinde ücretsiz balayı tatili hediye edildi.

Balayı çiftlerinin ilk tercihi Maldivler

Maldivler Balayı

Hint okyanusunda denize inci gibi serpilmiş muhteşem görüntüsüyle herkesi büyüleyen Maldiv Adaları, özellikle balayı çiftlerinin tercih listesinde başı çekiyor. Romantik bir balayı tatili hayal eden çiftler, yılın her dönemi misafirlerine kaliteli hizmet sunan Maldivler otellerine gidiyor. Son yıllarda THY’nin bu bölgeye direkt uçuşlar düzenlemesi Türk seyahatseverleri ve balayı çiftlerini bölgeye itmeye başladı.

WTS’den Maldivler otellerinde %40 varan balayı indirimleri

maldivler otelleri

Yüksek servis ve uygun fiyat politikasıyla dikkat çeken aynı zamanda Emirates’in de Official Tour Operator Partneri olan World Travel Service (WTS), balayı çiftlerini sevindirecek bir kampanyaya daha imza atıyor. Dünyanın her yerine avantajlı fiyatlar ve para iadesi garantisiyle turlar düzenleyen WTS, Maldivler ‘in en prestijli otellerinde %40 varan balayı indirimleriyle kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Maldivler ‘in en prestijli otellerinde %40 varan balayı indirimleri WTS’de! TIKLAYIN

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler Otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları