Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Makina fuarları Türkiye ‘den ziyaretçi bekliyor

15 Haziran, 2011 | 09:55

Makina fuarları düzenlendiği tarihlerde dünyanın heryerinden birçok katılımcı ve ziyaretçi çekmeyi başarıyor.

Makina sektörü gelişen teknoloji ile birlikte önem kazanarak, her geçen gün daha da büyük bir ilgi ile takip ediliyor.

Yeniliklere ayak uydurmak, gelişen ve değişen teknolojiyi takip etmek için makina fuarları, özellikle sektörde uzun yıllar boyunca kalmak isteyen şirketler için oldukça önemli.

Uzmanlara göre,  yurtdışında gerçekleştirilen çeşitli sektörel  fuarlara Türkiye ‘den katılım her geçen yıl daha da artış gösteriyor. Uzmanlar önceki yıllara oranla daha fazla katılım yaşandığı organizasyonlardan en çok makina fuarlarının ilgi gördüğünü belirtiyorlar.

Şimdilerde, en büyük makina fuarlarından biri olarak bilinen PTC Asia kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor.

Dünyanın ikinci Asya’nın ise en büyük güç transmisyonları ve kontrol sistemleri fuarı olan PTC Asia 25-28 Ekim tarihleri arasında Çin’in Şangay kentinde düzenlenecek.

Makina fuarları konusunda oldukça ünlü bir fuar olan PTC Asia, 2010 yılında 81 ülkeden gelen 42933 ziyaretçisi, 1249 katılımcısı ve 69000 metrekare stand alanıyla bir kez daha güçlü bir ticaret faaliyeti olduğunu kanıtlamıştı.

PTC Asia 2011 yılında daha fazla tema, daha fazla yenilikle birlikte 1400’ün üzerinde katılımcıyı ve 60000’in üzerinde profesyonel ziyaretçiyi 80000 metrekareye çıkartılan fuar alanıyla karşılamaya hazırlanıyor. Bu arada Almanya, İtalya, ABD, İngiltere, Fransa, İspanya, Kore ve Taywan’dan gelecek ziyaretçilerinde fuara renk katması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Makina fuarı, Makina fuarları, Makina fuarları ASya, Makina fuarları ne zaman, Makina fuarları Türkiye, PTC Asia, PTC Asia 2011, PTC Asia 2011 fuarı, PTC Asia fuarı, Şangay Makina fuarları, Yurtdışı Makina fuarları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları