Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Major Lazer Küba Konseri Kısa Film Gösterimi Gerçekleşti

15 Mart, 2017 | 09:21

Major Lazer Kuba Konseri

Major Lazer Küba Konseri Kısa Film Gösterimi Miami Film Festivalinde Gerçekleşti.

Dünyaca ünlü müzik grubu Major Lazer geçen sene yapılan Küba konserinin  ‘Give Me Future’ geleceğimi ver bana isimli kısa film çalışması Miami Film festivalinde gösterimi yapıldı. Major Lazer’ın Küba ile ilgili kısa filmini Walshy Fire kurgusunu gerçekleştirmişti. Major Lazer’ın Küba’da gerçekleştirdiği konser ve Küba’nın kültürü konu edinen kısa film festivalde ve youtube üzerinde ilgi odağı olmuştu. Youtube üzerinde kısa bir görüntüsü bulunan filmin izlenmesi 300 binin üzerinde olmuştur. Major Lazer bu sene ki dünya konser listesine Küba’yı koyması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kısa Film, konser, Küba, Major Lazer, Miami Film Festivali,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları