Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Major Lazer Küba Konseri Kısa Film Gösterimi Gerçekleşti

15 Mart, 2017 | 09:21

Major Lazer Kuba Konseri

Major Lazer Küba Konseri Kısa Film Gösterimi Miami Film Festivalinde Gerçekleşti.

Dünyaca ünlü müzik grubu Major Lazer geçen sene yapılan Küba konserinin  ‘Give Me Future’ geleceğimi ver bana isimli kısa film çalışması Miami Film festivalinde gösterimi yapıldı. Major Lazer’ın Küba ile ilgili kısa filmini Walshy Fire kurgusunu gerçekleştirmişti. Major Lazer’ın Küba’da gerçekleştirdiği konser ve Küba’nın kültürü konu edinen kısa film festivalde ve youtube üzerinde ilgi odağı olmuştu. Youtube üzerinde kısa bir görüntüsü bulunan filmin izlenmesi 300 binin üzerinde olmuştur. Major Lazer bu sene ki dünya konser listesine Küba’yı koyması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kısa Film, konser, Küba, Major Lazer, Miami Film Festivali,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları