Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Madrid İspanya Turları ile gezilecek görülecek yerler

19 Ağustos, 2015 | 09:58

Madrid İspanya Turları Gelişmiş mimarisi ve tarihi mekanların çokluğuyla dikkat çeken başkent Madrid’de İspanya Turları ile gezilecek görülecek yerler

Bir çok fuar ve sanat galerisine ev sahipliği yapan İspanya‘nın başkenti Madrid, tarihi güzellikleriyle kendisine hayran bırakıyor. Meydanları, anıt heykelleri, müzeleri, sarayları ve daha fazlasıyla Madrid Gezi Rehberi;

Şehrin merkezi Plaza Mayor

Şehrin merkezi Plaza Mayor, aynı zamanda törenler, fuarlar, coşkulu kutlamalar içinde merkez sayılmakta. Plaza Mayor da meydana bakan loca mahiyetinde 400 adet balkon bulunuyor. Biletlerle satılan bu localar, eşsiz güzellikte manzaralar eşliğinde unutulmayacak bir deneyim sunuyor.

Müzeler Bölgesini gezin

Başkent Madrid’de Müzeler bölgesini, gezmeyi unutmayın. Metropol İş’i görün, Cibeles meydanına gidip Kibele heykelini ve devamında yer alan büyük müzeleri görün.

Buen Retiro Parkı

Madrid turu yla gezilip görülmesi gereken yerlerden biride Buen Retiro Parkı. Park içinde yer alan suni göl, botanik bahçeleri, yürüyüş bandlarıyla beraber birçok aktivite için seçenekler mevcut.

Don Kişot Anıtı

Don Kişot Anıtını Görün

Plaza Mayor’daki Kraliyet sarayını gezdikten sonra karşınıza Don Kişot’un selamı olan Plaza Espana yolu çıkıyor. Don Kişot’ u gördükten sonra Cervantes anıtının ihtişamı ve etrafında bulunan binalar büyüklükleriyle sizde şaşırtıcı bir etki bırakacaktır.

Mısır Tapınağı

Aswan Barajını yapan Mısırlıların yaptığı Madrid’deki Mısır Tapınağını mutlaka görün. Mısırlıları anmak için yapılan bu tapınak sizi büyüleyecektir.

Madrid İspanya Turları ile gezilecek görülecek yerler video;

Başkent Madrid ‘de İspanya Turları ile gezilecek görülecek yerler videomuza göz atabilrisiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Buen Retiro Parkı, İspanya Turları, İspanya Turları madrid, madrid gezilecek yerler, madrid görülecek yerler, Madrid Turu, Mısır Tapınağı, Mısır Tapınağı madrid, plaza mayor, Plaza Mayor madrid,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları