Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Madrid boğa güreşi turları yoğun ilgi görüyor

13 Temmuz, 2010 | 15:24

Yaz aylarının da gelmesiyle tatil planları yapanlar bu yıl özellikle Madrid turlarına yoğun ilgi gösteriyor.

Kuşkusuz İspanya ve Madrid denilince akla gelen en önemli aktivitelerden biri boğa güreşi oluyor.

İspanyol kültürünün bir parçası olarak bilinen boğa güreşleri için bazı turlar düzenlenirken, bu kültüre dahil olmak isteyenler için bazı organizasyonlar da düşünülüyor.

Madrid turlarında, boğa güreşlerini izlemekten çok arenaya çıkmak isteyenler için düzenlenen organizasyon ile konuklar zararsız bebek boğalar ile arenadaki yerini alıyor.

Eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı olan bu tür organizasyonları düzenleyen tur şirketleri, İspanya’ya bu yıl geçen yıla göre daha çok ilgi olduğunu ve özellikle Madrid’deki arenada bebek boğalar ile matadorluk yapmak isteyenlerin de bir hayli fazla olduğunu belirtiyorlar.

Madrid turlarına gösterilen bu yoğun ilgiden gayet memnun olduklarını belirten seyahat acenteleri, arena ziyaretinden sonra misafirlerine tarihi ve kültürel yerleri kapsayan bir şehir turu da düzenliyorlar.

Uzun yıllardır İspanya için tur organizasyonları düzenleyen World Travel Service seyahat acentesi yetkilileri;  bu yıl Madrid, Barcelona, İbiza ve Endülüs turlarına yoğun ilginin olduğunu belirtiyor.

Madrid’deki boğa güreşleri turları  için World Travel Service’nin iletişim bilgileri:

Tel : 0212 237 90 60
Web : www.wts.com.tr

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İspanya Bebek Boğalar, İspanya Boğa Güreşi, İspanya Matadorluk, İspanya Turları, Madrid bebek boğalar, Madrid Bebek Boğalar Matadorluk, Madrid Boğa Güreşi, Madrid Matadorluk, Madrid Turları, Madrid'deki bebek boğalar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları