Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Madonna’nın doğum günü tercihi Küba

17 Ağustos, 2016 | 12:35

Madonna Küba

Dünyanın en büyük pop starlarından ABD’li Madonna, 58. doğum gününü Küba’nın başkenti Havana’da kutladı.

Madonna, korumaları ve 19 yaşındaki kızı Lourdes Leon ile birlikte en sevdiği şehirlerden biri olduğunu ifade ettiği Havana sokaklarında yürüyüşe çıktı. Akşam olduğunda ise 58. yaş günün kutlamak için başkentteki La Vitrola isimli restorana giden Madonna, hayranlarının şaşkın bakışları altında masanın üzerine çıkarak dans etti.

Doğum günü fotoğrafı Mert Alaş’tan
Öte yandan Madonna, doğum gününü yakın arkadaşı olan Türk moda fotoğrafçısı Mert Alaş’ın çektiği fotoğraf paylaşımı ile duyurdu. Yıllara meydan okuyan güzel sanatçı, doğum gününü, yakın arkadaş oldukları bilinen, Türk moda fotoğrafçısı Mert Alaş’ın kadrajından bir fotoğraf ile sosyal medya hesabından sevenlerine hatırlattı.

Sık sık Mert Alaş ile fotoğraflarını paylaşan, Şubat ayında Alaş’a sürpriz doğum günü hazırlayan dünya starı Madonna, bu kez kendi doğum günü için bir paylaşımda bulundu. Madonna, İnstagram hesabından ‘Love By Mert Alas’ yazılı fotoğrafı “It’s almost my birthday and is in the air” açıklaması ile paylaştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana, Küba, Madonna, Madonna Doğum Günü, Madonna Doğum günü küba, Madonna küba, Madonna Küba doğum günü, Madonna Mert Alaş, Mert Alas,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları