Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Madonna tatilde attan düştü

24 Nisan, 2009 | 18:06

Madonna tatilde attan düştü Ünlü şarkıcı Madonna hafta sonu tatili için gittiği arkadaşının çiftliğinde attan düştü. Madonna, cumartesi günü at bindiği sırada fotoğrafları çekilince, patlayan flaşlardan ürken atın şarkıcıyı sırtından atması üzerine hafif şekilde yaralandı.

New York’ta gerçekleşen olayda 50 yaşındaki şarkıcının vücudunun çeşitli yerlerinde sıyrıklar ve incinmeler oluştu.

Şarkıcının basın sözcüsü Liz Rosenberg’in yaptığı açıklamaya göre evinde dinlenen Madonna kısa bir süre sonra tekrar doktor kontrolünden geçecek ve kendisine çeşitli testler yapılacak.

Ciddi bir yaralanma olmadığını açıklayan Rosenberg, Madonna’nın hafta sonunu geçirmek için arkadaşlarının çiftliğini ziyaret ettiğini, güzel bir hafta sonu geçirdiğini ancak magazin basınının dikkatsizliği yüzünden şarkıcının başına bu kazanın geldiğini açıkladı.

At binmeyi çok seven Madonna’nın iyi bir binici olduğu ancak huysuzlanan atın şarkıcıyı sert şekilde yere attığı belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Liz Rosenberg, Madonna, Magazin Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları