Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Madonna Haiti’ye yardım ediyor

04 Aralık, 2013 | 12:47

Madonna-sean-penn-haiti-2013

Madonna hakkında konuşan eski eşi Sean Pean, Madonna’nın Haiti’de insanlara yardım eden derneklerle çalıştığını ve projeler geliştirdiğini söyledi.

Evliliklerinin bitişinin ardından iyi bir dostluklarının olduğunu belirten Sean Pean, Madonna’yı Haiti’ye davet ettiğini ve onun da oğlu Rocco ile bu seyahati gerçekleştirdiğini bildirdi. Sean Penn, Madonna için “O burada, görüyor, burası için çaba sarfediyor, kendine ait eşsiz bir dünyası var, elini attığı şeyi güzelleştiriyor.” diye konuşuyor.

Haiti’ye yeni hastane

Birkaç günlüğüne Haiti’ye gelen Madonna, açılan devlet hastanesini ve Haiti’ye ait pek çok fotoğrafı Instagram sayfasından paylaştı. “Haiti’de Aşk Devrimi”, “Haiti’de Gün Batımı, burası cennet!” yazdığı fotoğrafları paylaşan Madonna’nın eski eşi Sean Penn 2012 yılından bu yana Haiti’de özel elçi olarak çalışıyor. 2010 yılında Karayipler’de gerçekleşen deprem felaketinden sonra kurduğu ve destek olduğu gruplarla tanınan Penn, deprem sonrası insanların Haiti’de sosyal hayatlarını güzelleştirmek için çaba sarf ediyor. Kurduğu ekip geçtiğimiz günlerde New York Maratonuna katılacak beş Haitili atlete de sponsor oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
eski eşi sean penn, haitili atlet, karayipler deprem, Madonna, madonna haiti, madonna haiti gezisi, sean penn, sean penn haiti, sean penn özel elçi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları