Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Madımak Oteli istimlak edilecek

03 Nisan, 2010 | 21:08

Sivas katliamının yaşandığı Madımak Oteli için sahibinin istediği fiyat İl Özel İdares’ne çok geldiğinden dolayı otelin istimlak edileceği bildirildi.

AK Parti Sivas Milletvekili Selami Uzun, Madımak Oteli ile ilgili çalışmaların sürdüğünü belirterek, İl Özel İdaresinin değer tespiti ile otel sahibinin istediği fiyat arasında çok önemli fark olduğunu belirterek, bu sebeple otelin istimlak edileceğini bildirdi.

Selami Uzun, Madımak Oteli ile ilgili çalışmaların devam ettiğini söyledi.

İl Özel İdaresinin otel için teklif verdiğini ve değer tespiti yaptığını söyleyen Selami Uzun, “Madımak Oteli ile ilgili pazarlıklar devam ediyor. Özel İdarenin değer tespitiyle otelin sahibinin istemiş olduğu fiyat arasında çok önemli fark var. Onun için mecburen istimlaka gidilecek. Yani el koyma şeklinde… Sonra vatandaş isterse gidip, mahkemeye yeniden değerin tespiti konusunda dava açabilir. Yeni pazarlık usulüyle alma konusunda fark çok fazla. İşlemler devam ediyor” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Madımak Oteli, Madımak Oteli Haberleri, Madımak Oteli Nerede, Madımak Oteli Sivas, Sivas katliamı, Sivas Katliamı Madımak Oteli, Sivas Madımak Oteli, Turizm Haberleri, Ünlü Madımak Oteli,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları