Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Made in Chelsea”nin yeni bölümleri Mauritius’ta çekiliyor

09 Mart, 2017 | 16:03

İngiltere’nin çok izlenen yapımlarından Made in Chelsea’nin yeni bölümleri cennet ada Mauritius’ta çekiliyor.

E4’te yayınlanan Made in Chelsea’nin yıldızları, kendilerin bozulmamış plajları, lagünleri ve resifleri ile tanınan Hint Okyanusu adasında rüya gibi bir çekimin ortasında buldular.

The Sun’a konuşan bir dizi görevlisi Mauritius çekimleri hakkında “Bir servete mal olacak, şimdiye kadar çektiğimiz en lüks sahneler olacak, herkes inanılmaz heyecan duyuyor” dedi.

Geçtiğimiz ay, Alex Mytton’un model kız arkadaşı Lottie Moss’la birlikte olan Sam Prince’in yanı sıra James Sandford, Ella Willis, Mimi Bouchard ve Daisy Robins de dahil olmak üzere beş yeni oyuncu katıldı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Made in Chelsea, Mauritius,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları