Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Made in Chelsea”nin yeni bölümleri Mauritius’ta çekiliyor

09 Mart, 2017 | 16:03

İngiltere’nin çok izlenen yapımlarından Made in Chelsea’nin yeni bölümleri cennet ada Mauritius’ta çekiliyor.

E4’te yayınlanan Made in Chelsea’nin yıldızları, kendilerin bozulmamış plajları, lagünleri ve resifleri ile tanınan Hint Okyanusu adasında rüya gibi bir çekimin ortasında buldular.

The Sun’a konuşan bir dizi görevlisi Mauritius çekimleri hakkında “Bir servete mal olacak, şimdiye kadar çektiğimiz en lüks sahneler olacak, herkes inanılmaz heyecan duyuyor” dedi.

Geçtiğimiz ay, Alex Mytton’un model kız arkadaşı Lottie Moss’la birlikte olan Sam Prince’in yanı sıra James Sandford, Ella Willis, Mimi Bouchard ve Daisy Robins de dahil olmak üzere beş yeni oyuncu katıldı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Made in Chelsea, Mauritius,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları