Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Macarlar Antalya şelalelerini tanıtacak

03 Temmuz, 2009 | 12:23

Uçansu Şelalesi Macar televizyoncular Antalya’nın şelalelerini dünya gündemine taşıyacak.

Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de yayın yapan Budin Tv Görsel Sanat Yönetmeni Patricia Maleny ve muhabir David Lorel, dünyaca ünlü Manavgat Şelalesi’nde çekim yaptı.

Dört gündür Antalya’nın Düden, Kurşunlu, Lara ve Uçansu ve Manavgat Şelalesi’nde çekim yapan Patricia Maleny, Antalya’nın çağlayanlarına hayran kaldıklarını belirtti.

Maleny, Gündoğmuş’ta Uçansu Şelalesi’nin yapılması halinde Avrupalı eko, doğa sporları, trekking ve rafting tutkunlarının uğrak yeri olacağını tahmin ettiklerini ifade etti.

Maleny, “Her yıl bir ülkenin şelalelerini tanıtıyoruz. Düden ve Manavgat şelaleleri başta Macaristan olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinde biliniyor. Uçansu Şelalesi’nin tanıtımı iyi yapılması halinde bölge Avrupalı doğa turizmini tutkunu turistlerin gözde mekanı olacak. Uçansı, bugüne kadar gezdiğim 36 ülkede gördüğüm en muhteşem çağlayan. Fakat Avrupa ülkelerinde tanımıyor. Tanıtılması lazım. Biz de yayınımızda tanıtacağız.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya Alanya, Antalya Otelleri, Antalya Tatili, Antalya Turları, Budapeşte, Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Lara Şelalesi, Macaristan, Manavgat şelalesi, Patricia Maleny, Uçansu Şelalesi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları