Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Macao, Asya’nın Las Vegası Olma Yolunda

17 Nisan, 2017 | 08:16
Macao Çin Asya

Macao Çin Asya

Macao, Malezya’da Gerçekleşen Dünya Turizm Etkinlik Günlerinde İddialı Hedef Belirtti; “Macao, Asya’nın Las Vegası”

Dünya Turizm Etkinlik Günleri geçen hafta Malezya’nın Kuala Lumpur şehrinde Pavilion fuar merkezinde gerçekleşti. Macao adına Macao Turizm Bakanlığı katılırken tanıtım için iddialı bir hedef belirttiler. Macao, Asya’nın Las Vegası olacağını belirten Macao’lu yetkililer, Malezya’nın önemli bir pazar olduğunu ve Macao turizmi için büyük katkıları sağladığını açıkladılar.

MGTO Macao Turizm Bakanlığı Macao Bölge Müdürü Maria Helena de Senna Fernandes açıklamasında ise, Malezya, Macao’nın önemli bir pazarı olma yolunda. Macao, Malezyalı turistlerin ilgisini çeken ve farklı deneyimler yaşadığı bir destinasyon olarak öne çıkmakta, kültürümüz, eğlence sektörümüz ve mutfağımız ile turistlerin ilgisini çeken bir bölge olarak ilerliyoruz.” dedi. Ayrıca Senna Fernandes Macao’nın ileride Asya’nın Las Vegası olma yolunda ilerlediğini de belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Asya, Las Vegas, Macao,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları