Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maç değil, imza töreni!

07 Temmuz, 2009 | 10:33

Ronaldo imza Real Madrid’in 94 milyon Euro karşılığında Manchester United’dan transfer ettiği Portekizli süper star Cristiano Ronaldo, 80 bin kişilik Bernabeu Stadı’nda tıklım tıklım dolu tribünler önünde şov yaptı.

Taraftarlarla birlikte “Ala Madrid” diye bağıran Ronaldo, 9 numaralı formayı giyecek.

Dün resmi sözleşmeyi imzalayan yıldız futbolcu için 80 bin taraftar ve 500’den fazla basın mensubu Bernabeu’daydı.

İmza töreninde 9 numaralı formayı giyerek podyuma gelen Portekizli yıldız, oldukça heyecanlıydı. Söz alan başkan Florentino Perez, “Futbol tarihinin en büyük futbolcularından birini evimizde ağırlıyoruz. Sevgili Ronaldo, bunlar senin taraftarların ve senden başarı isteyecekler. Cristiano, biliyoruz ki bir gün bu stada gelmek için çalıştın. Santiago Bernabeu Stadı’na, Real Madrid’e hoşgeldin” dedi.

6 yıllık sözleşme imzalayan C.Ronaldo da, taraftarların da eşlik ettiği “Ala Madrid-Haydi Madrid, Yaşa Madrid” tezahüratını yaparken, “Burada olmaktan çok mutluyum. Real Madrid’e gelerek çocukluk düşümü gerçekleştirdim. Yalnızca benim için stadın dolacağını sanmıyordum. Gerçekten olağanüstü” dedi. Taraftarların açtığı pankartlarla sevgi gösterisinde bulunduğu Ronaldo, kendisine getirilen formaları imzalayarak taraftarlara dağıttı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo imza töreni, Florentino Perez, Ronaldo imza,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları