Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

LykiaWorld Antalya dünyanın sayılı 6 otelinden birisi

17 Şubat, 2010 | 12:51

LykiaWorld Antalya dünyanın sayılı 6 otelinden birisi Dünyanın en büyük turizm şirketlerinden Thomas Cook, LykiaWorld Antalya otelini dünyanın sayılı 6 oteli arasında gösterdi.

Türkiye’ye İngiltere ve İrlanda pazarından en çok turist getiren tur şirketi olan Thomas Cook, özel bir konsept hazırladığı dünyanın sayılı 6 oteli arasında Türkiye’den sadece LykiaWorld Antalya’ya yer verdi.

LykiaWorld Antalya’nın İngiltere’deki tek yetkili satıcısı Thomas Cook’un Genel Müdürü Richard Calvert, 5.000 misafir ağırlamak üzerine oturtulan bu konseptin ortalama 11 geceleme üzerinden hesaplandığında, LykiaWorld Antalya için 55.000 yatak getirisi yaratacağını söyledi.

Bu verilerin sürekli değişen ve gelişen müşteri ihtiyacını karşılamak için tatil programı oluşturma hedefinde olan tesisler için büyük bir önem taşıdığını belirten Richard Calvert, LykiaWorld Antalya’nın seçilme sebebini ise “benzersiz konumu ve yüksek standartlarının yanı sıra Thomas Cook müşterilerinin yüksek beklentilerine cevap vereceğinden emin olması” şeklinde ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
LykiaWorld, LykiaWorld Antalya, LykiaWorld Antalya Haberleri, LykiaWorld Oteli, Richard Calvert, Thomas Cook, Thomas Cook Otelleri, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları