Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

LykiaWorld Antalya dünyanın sayılı 6 otelinden birisi

17 Şubat, 2010 | 12:51

LykiaWorld Antalya dünyanın sayılı 6 otelinden birisi Dünyanın en büyük turizm şirketlerinden Thomas Cook, LykiaWorld Antalya otelini dünyanın sayılı 6 oteli arasında gösterdi.

Türkiye’ye İngiltere ve İrlanda pazarından en çok turist getiren tur şirketi olan Thomas Cook, özel bir konsept hazırladığı dünyanın sayılı 6 oteli arasında Türkiye’den sadece LykiaWorld Antalya’ya yer verdi.

LykiaWorld Antalya’nın İngiltere’deki tek yetkili satıcısı Thomas Cook’un Genel Müdürü Richard Calvert, 5.000 misafir ağırlamak üzerine oturtulan bu konseptin ortalama 11 geceleme üzerinden hesaplandığında, LykiaWorld Antalya için 55.000 yatak getirisi yaratacağını söyledi.

Bu verilerin sürekli değişen ve gelişen müşteri ihtiyacını karşılamak için tatil programı oluşturma hedefinde olan tesisler için büyük bir önem taşıdığını belirten Richard Calvert, LykiaWorld Antalya’nın seçilme sebebini ise “benzersiz konumu ve yüksek standartlarının yanı sıra Thomas Cook müşterilerinin yüksek beklentilerine cevap vereceğinden emin olması” şeklinde ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
LykiaWorld, LykiaWorld Antalya, LykiaWorld Antalya Haberleri, LykiaWorld Oteli, Richard Calvert, Thomas Cook, Thomas Cook Otelleri, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları