Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

LykiaGroup, İTÜ Yönetim Bilimleri Kongresi’nde

09 Mart, 2010 | 20:46

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulubü öğrencileri tarafından düzenlenen Yönetim Bilimleri Kongresi’ne LykiaGroup Pazarlama Müdürü Bilge Kasırga katıldı.

Yönetim Bilimleri Kongresi 3-6 Mart 2010 tarihlerinde, çeşitli sektörlerden temsilcilerin katılımı ile İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsünde büyük bir ilgi ile gerçekleşti.

Renkli konuşmalara sahne olan konferansın ikinci gününde ise Marka Gücü ve Yönetimi Paneli’nde LykiaGroup Pazarlama Müdürü Bilge Kasırga gençler ile buluştu.

Panelde “Yoğun pazarlama taktikleri ile birlikte katı rekabet kurallarının uygulandığı ve krizlerin yaşandığı günümüzde önemli olan noktanın markaların güçlenmesi ve kalıcı olmasında etkili olan unsurları incelemek ve marka değerini oluşturan faktörleri belirlemektir.” şeklinde konuşan LykiaGroup Pazarlama Müdürü Bilge Kasırga, LykiaGroup’un Türkiye’de ve yurtdışındaki pazarlarda nasıl temsil edildiğini gösteren görsel açıdan zengin içerikli bir sunumu da öğrenciler ile paylaştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bilge Kasırga, Bilge Kasırga Kimdir, LykiaGroup, LykiaGroup Bilge Kasırga, LykiaGroup İstanbul teknik Üniversitei, LykiaGroup Pazarlama Müdürü, LykiaGroup Pazarlama Müdürü Bilge Kasırga, Pazarlama Müdürü Bilge Kasırga,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları