Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lufthansa Havayolu Avrupa’da lider

27 Ekim, 2011 | 16:38

Lufthansa Havayolu Avrupa’nın Lider Havayolu Şirketi” şeçildi.

Lufthansa Havayolu 213 bin uzmandan oluşan bağımsız değerlendirme komitesi tarafından “Avrupa’nın Lider Havayolu Şirketi” şeçildi.

Avrupa ‘nın en büyük havayolu şirketi olan Lufthansa Havayolu ‘nun Türkiye Genel Müdürü Gregor Wende,”Lufthansa’nın Avrupa pazarına  nitelikli ürünlerle hizmet sunma konusundaki azmi Avrupa turizm uzmanları tarafından bir kez daha takdir sunuldu. Bu prestijli ödülü üç kez art arda almanın memnuniyetini yaşıyoruz.” şeklinde açıklama yaptı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
almanya lufthansa havayolu, Gregor Wende, Lufthansa, Lufthansa havayolu, Lufthansa Uçakları, lunfthansa Avrupa'nın Lider Havayolu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları