Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lumia 930’dan İngiltere ve Meksika’da tarihi başarı

21 Ağustos, 2014 | 08:43

Microsoft’un yeni amiral gemisi Lumia 930, Meksika ve İngiltere de en çok satanlar listesine giriş yaptı.

Geçtiğimiz haftalarda Lumia 1020 telefonun Almanya da en çok satanlar listesine giriş yapmasının ardından yine bir Lumia modeli bu kez Meksika ve İngiltere’de en çok satanlar listesine girdi.

Microsoft’un yeni amiral gemisi olarak gösterilen Lumia 930, Meksika ve İngiltere de en çok alışveriş yapılan sitelerinden birinde en çok satanlar listesine giriş yaptı.

Öte yandan 2014 yılının 3.çeyreğinde biraz sessiz kalan Microsoft, yılın son çeyreğine doğru büyük adımlar atmaya hazırlanıyor. Lumia 930′un ardından HTC One M8′in duyurulması sistemi çok daha öteye getirecektir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
HTC One M8, Lumia, Lumia 930, Lumia 930 cep telefonu, Lumia 930 fiyatı, Lumia 930 ingiltere, Lumia 930 meksika, Lumia 930 özellikleri, Lumia amiral gemisi, Lumia modelleri, Meksika, meksika haberleri, Meksika lumia 930, Microsoft, Microsoft Haberleri, Microsoft lumia, Microsoft Nokia, Nokia Lumia,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları