Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lüks moda markaları İstanbul Havalimanı’na geliyor!

10 Ocak, 2019 | 17:23

Lüks moda markaları İstanbul Havalimanı'na geliyor!

Dünyanın en büyük aktarma merkezlerinden biri olmaya aday İstanbul Havalimanı, dev moda markalarını da cezbetmeyi başardı. 59 yabancı markanın yer alacağı İstanbul Havalimanı’ndaki alanda Fransız moda markası Christian Dior en büyük mağazalarından birini açma hazırlıklarına başladı.

Dünyanın en büyük lüks markaları arasında yer alan LVMH’nin ana şirketlerinden Fransız moda ve kozmetik markası Christian Dior, dünyanın en büyük aktarma merkezlerinden biri haline gelecek İstanbul Havalimanı’na en büyük mağazalarından birini açacak.

Lüks moda markaları İstanbul Havalimanı’na geliyor!

Uzun zamandır görüşmelerini sürdüren ve sonunda el sıkışan ünlü marka, mayıs ayında kapılarını İstanbul Havilamını’Nda açacak. En yüksek satışlarını Japonya, Katar, Rusya ve Çin’e yapan markanın hedef kitlesi itibarıyla İstanbul Havalimanı’nı seçtiği belirtiliyor.

Sabah Gazetesi’nin haberine göre, Christian Dior’un yanı sıra LVMH grubu içerisinde bulunan Louis Vuitton ile yine lüksün devlerinden Fransız Hermes ile Katarlı Mosafer de İstanbul Havalimanı’nda mağazalarını hizmete sokacak. Yalnızca yabancı markalar değil Türkiye’nin önde gelen moda markaları da İstanbul Havalimanı’ndaki yerlerini alacak.

İstanbul Havalimanı, Vakko, Kemal Tanca, İpekyol, Brandy’s, B&G Store, Pierre Cardin, US Polo, Cacharel’in ile birlikte Saat&Saat, Altınbaş mağazalarıyla ziyaretçileri karşılayacak. İstanbul Havalimanı’nda lüks markaların yanı sıra her bütçeye hitap eden LC Waikiki ve Toyzz Shop gibi mağazalar da ziyaretçilerin beklentilerine cevap verecek.

Duty Free’de 75 mağaza olacak

Duty Free bölgesinde 59’u yabancı olmak üzere 75 Türk ve yabancı markanın mağazası olacak. LVMH grubundan Givenchy, Marc Jacobs, Fendi’nin yanı sıra Burberry, Ermenegildo Zegna, Hugo Boss, Prada gibi dev moda markalarıyla da görüşmeler halen devam ediyor.

İstanbul Havalimanı’nda yolcuların uçuştan en az 4 saat önce gelip iyi vakit geçirebilecekleri bir alan yaratılacak. Kiralamalar tamamlandığında havalimanı mağazacılığın yeni merkezlerinden biri olacak.

54 bin metrekare Duty Free’ye ayrıldı!

– Premium ve ana akım olmak üzere iki parçalı moda ve aksesuar alanları olacak ve bu alanların her biri 3 bin metrekare büyüklüğünde ve 25’er satış mağazasını bünyesinde bulunduracak.

– Saat, mücevher ve bijuteri bölümünde 3 bin metrekarelik alanda 30 mağazalık kiralanabilir alan yer alıyor.

– Çocuk giyimi için 3 satış alanından oluşan 300 metrekare büyüklüğünde bir alan alışverişseverlerin hizmetinde.

– Giden yolcu katında 39 bin 812, gelen yolcu katında 13 bin 998 metrekare Duty Free mağaza alanı bulunuyor.

– Ev tekstili ve aksesuarları için 5 satış mağazası, 450 metrekarelik bir alan ile yolculara hizmet verecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Duty Free, İstanbul havalimanı, Lüks markalar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları