Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Luis Suarez’e El Clasico müjdesi

10 Eylül, 2014 | 15:31

Luis Suarez

Dünya Kupası’nda Chiellini’yi ısırdığı için 4 ay futboldan men edilen Barcelona’nın golcüsü Luis Suarez Real Madrid karşısında forma giyebilecek. Sezonun ilk El Clasico’su, Suarez’in cezası bittikten 18 saat sonra 25 Ekim Cumartesi günü oynanacak.

Futboldan 4 ay men cezası alan ve bu yüzden resmi maça çıkamayan Luis Suarez’in cezası Real Madrid Barcelona maçının oynanacağı hafta bitecek. Dünya Kupası’nın ardından Liverpool’dan Barcelona’ya transfer olan Luis Suarez El Clasico’da forma giyebilecek.

La Liga’nın internet sitesinden yapılan açıklamada Real Madrid Barcelona maçının 25 Ekim Cumartesi günü oynanacağı duyuruldu. Cezası 24 Ekim 2014’te bitecek Luis Suarez’in maçta oynamasına bir engel de kalmamış oldu.

Luis Suarez, Dünya Kupası’nda oynanan Uruguay – İtalya maçında rakibi Chiellini’yi ısırdığı için 4 ay futboldan men edilmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 El Clasico ne zaman, Barcelona, Barcelona Real Madrid maçı, El Clasico, el clasico 2014 ne zaman, el clasico luis suarez, El Clasico ne zaman, el clasico tarihi, Luis Suarez, luis suarez el clasico, Real Madrid, Real Madrid Barcelona Maçı, Real Madrid-Barcelona,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları