Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lufthansa’nın Bodrum’a direkt uçuş programı belli oldu!

04 Aralık, 2018 | 17:44

Lufthansa'nın Bodrum'a direkt uçuş programı belli oldu!

Dünyanın önde gelen havayolu şirketlerinden Almanya merkezli Lufthansa’nın Bodrum’a direkt uçuş programı belli oldu. Lufthansa 14 Nisan 2019’dan itibaren Frankfurt-Bodrum direkt seferlerine başlayacak.

Almanya’nın dünyaca ünlü havayolu şirketi Lufthansa, 14 Nisan 2019’dan itibaren Frankfurt-Bodrum direkt uçuşlarına başlıyor. LH1320 ve LH1321 uçuş numaralı Bodrum – Frankfurt uçuşları, Airbus A319 uçakları ile haftanın tek gününde, Pazar günleri düzenlenecek.

Lufthansa’nın Bodrum’a direkt uçuş programı belli oldu

Lufthansa Türkiye Genel Müdürü Kemal Geçer seferlerin başlamasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin en büyük turizm destinasyonlarından biri olarak, Bodrum Milas Uluslararası Havaalanı, 2018 yılında önceki yıla göre yolcu sayısını yaklaşık olarak ikiye katladı. Avrupa yolcularını Ege’nin tatil cennetine uçurarak bu büyümeyi desteklemek adına önemli bir oyuncu olarak geri dönmekten gurur duyuyoruz” yorumunda bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alman havayolu şirketi, Bodrum - Frankfurt, Bodrum Milas Havaalanı, direkt uçuş, Kemal Geçer, Lufthansa,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları