Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lufthansa yenilenen imajını muhteşem bir şovla tanıttı

08 Şubat, 2018 | 13:48

Lufthansa yenilenen imajını muhteşem bir şovla tanıttı 1

Almanya’nın dünyaca ünlü havayolu şirketi Lufthansa, yenilenen imajının lansmanını Frankfurt ve Münih’teki merkezlerinde düzenlenen muhteşem törenle tanıttı.

Dünyaca ünlü Alman havayolu şirketi Lufthansa, yenilenen imajının lansmanını Frankfurt ve Münih’teki merkezlerinde düzenlenen muhteşem törenle tanıttı.

1988’den beri böylesine sert bir imaj değişikliğine gitmeyen Alman havayolu şirketi Lufthansa, Frankfurt ve Münih’teki merkezlerinde düzenlenen törenle yenilenen yüzünün tanıtımını yaptı.

Airbus A321 ve Boeing B747-8I tipi uçakların da kullanıldığı törende binlerce davetli ışık ve efektlerin muhteşem şovunu izledi.

Geçtiğimiz günlerde İtalya’nın Roma kentindeki hangardan çıkartılan Lufthansa’ya ait B747-8I uçağın üstünde lazer ve ışıklarla sergilenen efektler törene gelen davetlilerce alkış yağmuruna tutuldu.

Düzenlenen törende bir konuşma yapan alman havayolları şirketi Lufthansa Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Carsten Spohr, yaşanan değişimin her zamankinden daha modern ve üst seviyelerde olduğuna dikkat çekti.

Spohr, konuşmasında “Yenilenen tasarımız tüm detaylarıyla karşınızda. Yenilenen uçağımız Lufthansa’nın müşterilerine vaat ettiği performansı gözler önüne seriyor” açıklamalarında bulundu.

Yenilenen Lufthansa Avrupa turuna çıkacak

Bu arada tanıtımını büyük bir organizasyonla gerçekleştiren Alman havayolu şirketi yenilenen imajının tanıtım çalışmalarına hız kesmeden devam edecek.

Lufthansa ait B747-8I tipi uçağı bugün Frankfurt’tan kalkarak Almanya’nın diiğer kentleri, Köln, Düsseldorf, Bremen, Hamburg, Hannover, Berlin, Dresden, Münih ve Stuttgart meydanlarına iniş gerçekleştirecek. Sırasıyla bu şehirlere gidecek olan uçak yeniden Frankfurt’a dönecek.

Yenilenen filodaki ilk Airbus olan A321 tipi yolcu uçağı ise önce Münih’ten Milan’a (Almanya-İtalya) uçacak. Airbus A321 daha sonra Paris’teki Charles de Gaulle Havalimanı’na inerek uçuşunu tamamlayacak.

İşte o görüntüler…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Airbus A321, Alman havayolu şirketi Lufthansa, Boeing B747-8I, Frankfurt, Lufthansa lansman, Lufthansa yenilenen imajını tanıttı, Lufthansa Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO'su Carsten Spohr, Münih,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları