Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lufthansa koltuklarıyla farka hazırlanıyor

29 Kasım, 2017 | 12:28

Dünyanın önde gelen havayolu şirketlerinden olan Lufthansa 2020’de teslim alacağı Boeing 777-9’lardaki koltuklarıyla rakiplerine fark atmaya hazırlanıyor.

Lufthansa’nın ilk kez 2020’de hizmete sunacağı geliştirilmiş ve konforuyla dikkat çeken en iyi dinlenmeyi sağlayacağı yeni koltukları belli oldu.

Uzatılarak, 2.20 metre ile gibi standartların üstünde bir koltuk tasarlayarak yolcularının konforunu yükseltmeyi hedefleyen Lufthansa misafirlerine sürpriz hazırlıyor.

Yeni Business Class koltuklar Lufthansa müşterilerine özel olarak hazırlanırken, maksimum uyku konforunun yanı sıra gözlerden uzak olmasını da sağlıyor.

-of-the-art Lufthansa Business Class dünya çapında standartlar belirliyor. Misafirlerimize eşsiz bir seyahat deneyimi sunuyor “dedi.

Lufthansa Yönetim Kurulu Üyesi Harry Hohmeister, son yıllarda müşterilerine  sürekli yenilikler sunduklarını belirterek, “Lufthansa’yı modernleştirdik. Müşterilerimizin istekleri ve bireysel ihtiyaçları her zaman bizim için önemlidir. Misafirlerimize her zaman mükemmel bir seyahat sunmak hedefindeyiz. Yeni Business Class, Lufthansa’nın yenilikçi gücünü gösteriyor” ifadelerini kullandı.

Boeing 777-9 önceki modele kıyasla çok daha geniş bir kabin sunuyor. Business Class’taki yolcular, tüm koltuklardan salona doğrudan erişebilecek. Bu durum, koltuk konfigürasyonu 1-2-1 ve 1-1-1 ile mümkün olacak.

Tasarlanan yeni koltuklar aynı zamanda yolculara daha geniş bir kişisel alanın yanı sıra geniş kullanım yerleri de sunacak.

Yeni konsept ayrıca misafirlere kişisel ihtiyaçlarına göre farklı seçenekler getirecek.  Örneğin, konuklar ekstra uzun yataklar veya çalışma yüzeyinin iki katına çıkarabilecek bir alan seçebililecek.

Öte yandan uzun uçuşlarda, 2018 ilkbaharından itibaren, tasarlanan yeni koltuklar sadece Lufthansa için sunulacak. Buna ek olarak Lufthansa, Business Class yeni yorganları da yolcularının beğenisine sunacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Boeing 777-9, Business Class, Harry Hohmeister, Lufthansa, Lufthansa Yönetim Kurulu, Lufthansa Yönetim Kurulu Üyesi Harry Hohmeister,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları