Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lufthansa Havayolları’ndan Bursa seferleri

14 Mayıs, 2010 | 18:00

2001’de açılmasına rağmen verimli çalıştırılamayan Yenişehir Havaalanı, yıllar sonra uluslararası tarifeli seferlere ev sahipliği yapacak.

Gündemden hiç düşmeyen Bursa Yenişehir Havaalanı’na Anadolu Jet’ten sonra Lufthansa Hava Yolları’nın da gelmek için hazırlıklara başladığı öğrenildi.

SunExpress Havayolları’nın aniden aldığı karar ile Yenişehir Havaalanı’ndan uçuşlarını iptal etmesi ile yerine THY’nin yan kuruluşu olan Anadolu Jet gelerek seferlerine başlamıştı.

Yetkililerden alınan bilgiye göre dünyaca ünlü havayolu şirketi Lufthansa Yenişehir’e gelmek için hazırlıklarına başladı. Ağustos ayının başından itibaren Almanya’nın Başkenti Berlin’e haftada 3 gün seferler başlatmak için çalışmalarına hız veren Lufthansa Hava Yolları’nın, dünya’nın birçok yerine seferler düzenlediği bildirildi.

Yenişehir Havaalanı’nda şu anda THY, Anadolu Jet ve Öger Havayolları yurt içi ve yurt dışına uçuşlar gerçekleştiriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anadolu Jet, Avusturya Lufthansa Havayolları, Bursa Seferleri, Bursa Yenişehir SEferleri, Lufthansa Havayolları, Lufthansa Havayolları Bursa, Lufthansa Havayolları Haberleri, Lufthansa Yenişehir, Öger Havayolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları