Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lufthansa Havayolları bagaj kurallarına standardizasyon getiriyor

22 Haziran, 2011 | 15:42

Lufthansa Havayolları bagaj kurallarına standardizasyon getiriyor

Lufthansa ücretsiz bagaj uygulamasını basitleştirerek, tüm uçuşlarda parça adetiuygulamasına geçiyor.

Yeni kurallar 1 Haziran ‘dan itibaren satın alınan biletlerde geçerli olacak. Parça adeti uygulaması bir müddet önce havayolu şirketinin Kuzey Atlantik hattındaki uzun messfe uçuşlarında başarıyla başlatılmıştı.

Parça başına ücretsiz bagaj uygulaması çerçevesinde yolcular seyahat edecekleri sınıfa göre belirli sayıda bagajı ücretsiz taşıma hakkına sahip olacaklar.

Bagaj ağırlığına yönelik kısıtlamalar geçerli olmaya devam edecek, ancak serbest bagaj ağırlığı economy, business ve first class sınıflarına göre yükselecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Lufthansa, Lufthansa bagajları, Lufthansa Havayolları, Lufthansa Havayolları bagaj, Lufthansa Havayolları bagaj kuralları, Lufthansa Havayolları bagaj uygulaması, ücretsiz bagaj uygulaması,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları