Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lufthansa 2011 uçuşları artırıyor

19 Nisan, 2011 | 11:57

Lufthansa 2011 uçuşları artırıyor

Lufthansa 2011 yaz tarifesinde 84 ülkede 211 noktaya uçuyor. Uçuş rotaları ile ilgili açıklamay yapan Lufthansa Havayolları pazarlama ve satıştan sorumlu yönetim kurulu üyesi Thierry Antinori ” Varış noktaları ve uçuş hatları açısından yolcularımıza ilk kez bu denli hizmet sunuyoruz” dedi.

Yaz aylarında Lufthansa Havayolları ‘nı tercih eden yolcular, filonun en modern uçağı olan Airbus A380 tipi uçaklarla Johannesburg, New York, Beijing, San Fransisco ve Tokyo ‘ya da uçabilecek.

Ayrıca tatil merkezlerine yönelik seferlerini de artıran Lufthansa ‘nın 2011 yaz tarifesine, aralarında Antalya ile İbiza ‘nın da bulunduğu 4 önemli rota da eklendi. 27 Mart ‘ta başlayan Lufthansa yaz tarifesi, 29 Ekim 2011 Cumartesi gününe kadar geçerli olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beijing, Lufthansa, Lufthansa 2011, Lufthansa 2011 uçuşları, Lufthansa 2011 uçuşları artıyor, Lufthansa Havayolları, Lufthansa Havayolları uçuşları, New York, ohannesburg, San Fransisco, Tokyo,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları