Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lübnanlı turizmciler daha fazla turist sözü verdi

29 Ocak, 2013 | 11:30

Lübnanlı turizmciler daha fazla turist sözü verdi Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) misafiri olarak bir süredir Antalya’da bulunan Lübnan Seyahat Acenteleri Birliği (ATTAL) üyeleri ile tur operatörleri daha fazla turist gönderme sözü vererek şehirden ayrıldı.

Tanıtım turu (fam trip) için geldikleri Antalya’da kaldıkları süre içinde Vali Dr. Ahmet Altıparmak tarafından kabul edilen, otel ekipmanları fuarını gezen, turistik tesisleri inceleyen Lübnanlı turizmciler son olarak Antalya’daki turizm sektörünün önde gelen kurum ve kuruluşları ile gerçekleştirilen tanışma toplantısına iştirak etti.

ATTAL Başkanı Abboud, Lübnanlı tur operatörlerinin turistik tesislere hayran kaldığını ve kalitesinden etkilendiğini, Antalya’ya daha çok tur organizasyonu yapmak istediklerini belirtti. ATTAL Genel Sekreteri Toufic Kayrouz da programın Lübnanlı tur operatörleri için yararlı geçtiğini söyledi. Turistik tesislere hayran kalan Lübnanlı tur operatörlerinin ülkelerine döndüklerinde müşterilerine Antalya’yı tavsiye edeceğini kaydeden Kayrouz, daha fazla turistin Antalya’ya getirilmesi için tanıtıma ağırlık vereceklerini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
BAKA, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, Lübnanlı turistler, Lübnanlı turistler Türkiye, Lübnanlı turizmciler, Lübnanlı turizmciler otel, Lübnanlı turizmciler turist, Lübnanlı turizmciler Türkiye,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları