Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lübnanlı turizmciler daha fazla turist sözü verdi

29 Ocak, 2013 | 11:30

Lübnanlı turizmciler daha fazla turist sözü verdi Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) misafiri olarak bir süredir Antalya’da bulunan Lübnan Seyahat Acenteleri Birliği (ATTAL) üyeleri ile tur operatörleri daha fazla turist gönderme sözü vererek şehirden ayrıldı.

Tanıtım turu (fam trip) için geldikleri Antalya’da kaldıkları süre içinde Vali Dr. Ahmet Altıparmak tarafından kabul edilen, otel ekipmanları fuarını gezen, turistik tesisleri inceleyen Lübnanlı turizmciler son olarak Antalya’daki turizm sektörünün önde gelen kurum ve kuruluşları ile gerçekleştirilen tanışma toplantısına iştirak etti.

ATTAL Başkanı Abboud, Lübnanlı tur operatörlerinin turistik tesislere hayran kaldığını ve kalitesinden etkilendiğini, Antalya’ya daha çok tur organizasyonu yapmak istediklerini belirtti. ATTAL Genel Sekreteri Toufic Kayrouz da programın Lübnanlı tur operatörleri için yararlı geçtiğini söyledi. Turistik tesislere hayran kalan Lübnanlı tur operatörlerinin ülkelerine döndüklerinde müşterilerine Antalya’yı tavsiye edeceğini kaydeden Kayrouz, daha fazla turistin Antalya’ya getirilmesi için tanıtıma ağırlık vereceklerini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
BAKA, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, Lübnanlı turistler, Lübnanlı turistler Türkiye, Lübnanlı turizmciler, Lübnanlı turizmciler otel, Lübnanlı turizmciler turist, Lübnanlı turizmciler Türkiye,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları