Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lübnan vizesi de kaldırıldı

11 Ocak, 2010 | 15:09

Lübnan vizesi de kaldırıldı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Lübnan Başbakanı Saad Hariri ile iki ülke arasındaki vizenin karşılıklı olarak kaldırılmasına ilişkin düzenlemenin de bulunduğu 6 anlaşmaya imza attıklarını açıkladı.

Yapılan anlaşmalar arasında en önemlisinin iki ülkenin karşılıklı olarak vizelerin kaldırılmasına yönelik uygulama olduğunu anlatan Tayyip Erdoğan, diğer anlaşmalarla sağlık, tarım, askeri işbirliği, ulaştırma ve eğitim gibi alanlarda da önemli bir adım atıldığını belirtti.

İki ülke arasında vizelerin kaldırılması uygulamasına özellikle değinmek istediğini belirten Tayyip Erdoğan, daha önce Türkiye ile Suriye, Ürdün ve Libya arasında da vizenin kaldırıldığını da vurguladı.

Başbakan Tayyip Erdoğan, Lübnan ile de vizeleri kaldırmasıyla bu 4 ülkedeki ”halkların birbirlerine gidip gelişlerinde farklı bir geleceği oluşturduklarını” söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Lübnan, Lübnan Başbakanı Saad Hariri, Lübnan Türkiye, Lübnan vizesi, Lübnan vizesi Kaldırıldı, Tayyip Erdoğan Lübnan, Tayyip Erdoğan Vize, Türkiye Lübnan Vizesi, Türkiye Vize Uygulamaları,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
eray bostan
26 Kasım, 2010

bence tüm arab müslümanlar birleşmeli ve güçlenmelidir en doğrusunu tabiki bilirler

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Kasım 26th, 2010 at 19:32 eray bostan mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları