Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Otogaz Sistemleri satışları arttı

27 Ocak, 2010 | 13:59

Sıralı Otogaz Sistemleri satışları arttı Küresel ekonomik krizin etkisiyle benzine olan talep gittikçe azalıyor ve LPG Sıralı Otogaz Sistemleri satışları da aynı oranda artış gösteriyor.

LPG Otogaz sistemleri satış artışı gösterirken  dönüşümlerde yapılıyor.

Araçlarını, ekonomik ve güvenli bir enerji kaynağı olan LPG’ye dönüştürmek isteyen vatandaşların sayısı  arttı.

Sıralı LPG Otogaz Sistemleri taşıtlarda yakıt tasarrufu sağladığından ve çevre kirliliği yaratmaması sayesinde dünyada bir çok ülkede tercih edilmektedir.

LPG Sıralı Otogaz Sistemleri benzine göre %60 daha fazla tasarruf sağlar. LPG Otogaz sistemleri özellikle fazla ekipman içermediği için bakım gerektirmemektedir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
LPG, LPG Otogaz Sistemleri, Otogaz, Otogaz LPG Sıralı Sistemleri, Otogaz Sistemleri, Sıralı LPG Otogaz Sistemleri, Sıralı Otogaz Sistemleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları