Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lot ‘un uçağı gövdesi üzerine iniş yaptı

02 Kasım, 2011 | 11:12

Lot Hava Yollarına ait  Boeing 767 tipi yolcu uçağın iniş takımları açılmayınca 230 yolcusuyla birlikte gövdesi üzerine iniş yaptı.

Amerika New York Newark Havalimanı’ndan Varşova’ya giden Lot Havayolları’na ait Boeing 767 tipi yolcu uçağı, 230 yolcusuyla birlikte Varşova Okacie Havalimanı’na doğru inişe geçti. Uçağın iniş takımlarının açılmamasından dolayı havada büyük panik yaşandı.Pilot bir süre havada tur attıktan sonra problem çözülemeyince acil iniş kararı aldı ve yolcu uçağı gövdesinin üzerine iniş yaptı.

Olayda yaralanan olmazken, şirket tarafından uçağın iniş takımlarında elektrik arızası meydana geldiği ve iniş takımlarının bu yüzden açılmadığı bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Lot, Lot Airlines, Lot Hava Yolları, Lot Hava Yolları Uçağı, Lot Havayolları, Lot uçağı gövdesi üzerine iniş,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları