Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lösev organizasyonu ile Yörük Parkı’na geldiler

05 Haziran, 2015 | 09:54

14. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla LÖSEV organizasyonu ile Antalya’ya gelen 18 ülkeden 70 ‘e yakın anne ve çocuk Kemer’de geziler gerçekleştirip etkinlikler yapıyorlar.

Kemer’de üç gün boyunca konaklayacak olan Lösemi hastalığını atlatmış Çocuklar ve aileleri Tahtalı Dağı zirvesine çıkarken, Ulupınar’da mola verip, Dinopark’ı gezip Kemer’in simgesi Yörük Parkı’nda da bir gezi gerçekleştirip Yörük Kültürünü yakından tanıma fırsatı buldular.

Kemer’in simgesi Yörük Parkı’nda İşletme Sahipleri Cemal Şahin İyicil ve Alper İyicil tarafından karşılanan heyet yemyeşil doğal ortamı ile dikkat çeken parkta doyasıya gezip eğlendiler. Yörük ayranı içen çocuklar ve ailelerine park hakkında bilgiler veren Cemal Şahin İyicil, “ Geçtiğimiz yıllarda da buraya defalarca LÖSEV’den gelen kardeşlerimiz oldu. Onları sonraki yıllarda iyileşmiş olarak görmek bizleri hep sevindirdi ve mutlu etti. Bundan sonra da inşallah buraya gelen arkadaşlarımızı Yörük Parkına tekrar bekliyoruz. Biz her zaman sizlerin yanındayız” dedi.

Gruba refakat eden LÖSEV Halkla İlişkiler Biriminden Can Öney ise yaptığı açıklamasında, “ 14. Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Antalya’da çocuklarımız ile bir aradayız. 18 ülkeden 70 kişiden oluşan çocuklarımız ve anneleri ile bu geziye katılıyorlar. İlk olarak Ankara’da etkinliklerimize başlamıştık. Ardından sponsorlarımızın destekleri ile Antalya’ya uçakla geldik. Antalya’da bazı etkinliklerde bulunup çevre gezileri yapıyoruz. Çocuklarımız denize giriyorlar, Antalya’nın ülkemizin yöresel güzelliklerini görüyorlar. Ziyaretçilerimiz arasında Litvanya, Hırvatistan, Makedonya gibi 18 ülkeden gelen anne ve çocuklarımız bulunuyor” dedi.

Halil ÖNCÜ-KEMER

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Can Öney, Can Öney lösev, Dinopark, Dinopark kemer, Kemer, Kemer Antalya, Kemer yörük parkı, Lösemili Çocuklar Haftası, LÖSEV, LÖSEV antalya, LÖSEV kemer, LÖSEV yardım, Yörük, Yörük Parkı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları