Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lösante’de neşe dolu iftar

04 Temmuz, 2014 | 12:57

Lösev Lösante Lösemili Çocuklar Hastanesi’nde yoğun tedavi alan çocuklar ve ailelerine unutamayacakları bir ramazan hatırası yaşamaları için iftar yemeği düzenlendi.

İftar yemeği Lösante’nin bahçesinde gerçekleşirken, iftar sonrası minikler dans ederek ve oyun oynayarak eğlenceli bir akşam geçirdi. Lösemi tedavisinde moralin en önemli faktör olduğunu vurgulayan LÖSEV Lösante Lösemili Çocuklar Hastanesi Koordinatörü Duygu Aksen, lösemi tedavisinin uzun bir hastalık olduğunu, yoğun tedavi gören çocukların 6-7 ay hastanede kalabildiğini belirtti. Aksen, aileleri bir araya getirmek ve onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek için iftar düzenlediklerini ifade etti.

Bir çocuğun sağlığına kavuşması ve bir annenin yüzünün gülmesine vesile olmanın en güzel ibadetlerden biri olduğunu ifade eden Aksen, “Ramazan ayı yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin arttığı aydır. Biz de bu etkinlikleri hayırseverlerin desteği ile yapıyoruz. Bu ayda yardım yapmak isteyenlerin lösemi hastaları hatırlamasını istiyoruz” diye konuştu.

LÖSEV’in gıda paketleri de hazırladığını aktaran Aksen, hayırseverlerin bağışlarıyla hazırlanan paketlerin lösemili çocukların evlerine kadar götürüldüğünü belirterek vatandaşlardan destek istedi.

Çocuğu lösemi tedavisi gören Rüstem Yakupoğlu ise etkinliğin çocuklara ve kendilerine moral verdiğini belirterek “Bu güzel etkinlik hepimizin yüzünü güldürdü. Düzenleyenlere teşekkür ediyoruz. Umarım çocuklarımız sağlığına kavuşur ve başka yerde çok daha iyi şartlarda bu güzel insanlarla tekrar bir araya geliriz” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Lösante, Lösante iftar yemeği, lösemi tedavisi, Lösemili Çocuklar Hastanesi, LÖSEV, Lösev Lösante,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları