Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Los Angeles’ta Tarkan rüzgarı

06 Mart, 2017 | 15:26

Mega star Tarkan Los Angeles konseri ile ABD’de fırtına gibi esti. Tarkan Los Angeles konserini Türklerin yanı sıra çok sayıda yabancı da izledi.

SM Production Group tarafından düzenlenen turne kapsamında New York’taki konserlerin ardından mega star Tarkan Los Angeles’ın en prestijli sahnelerinden The Novo by Microsoft’ta Türk ve yabancı hayranlarıyla buluştu. Tarkan Los Angeles konserinde Türkçe ve İngilizce şarkılarını seslendirdi. Şarkıcıya parçalarında Türklerin yanı sıra Meksikalılar, Arjantinliler, Ruslar, İranlılar ve ABD’lilerin aralarında bulunduğu geniş bir hayran kitlesi eşlik etti.

ABD’deki konserlerinin son ayağı olan Los Angeles’da Tarkan’ı yakından görmek isteyen hayranları, sabahın erken saatlerinden itibaren konserin yapılacağı mekanın önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Konser salonunda önemli bir bölümü dolduran Meksikalılar ise Türk ve Meksika bayraklarıyla sanatçıya büyük destek verdi ve onu Meksika’ya davet etti. Tarkan’ın Latin hayranları Grace Alanis, Maria Enriqueta Trejo ve Bolivina Cuarenta, Tarkan’a Türkçe “Seni çok seviyoruz.” dedi. Tarkan, şarkıları ve danslarıyla Türk ve yabancı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatırken, konser sonunda izleyiciler tarafından tekrar sahneye çağrılan sanatçı, sevenlerini kırmayarak bir şarkı daha seslendirdi.

Tarkan 22 yıl aradan sonra ABD’nin New York şehrinde konser vermişti.

Tarkan, ABD’deki konserlerinin ilk ayağında dünya starlarını ağırlayan Manhattan Center’daki Hammerstein konser salonunda hayranlarıyla buluştu.

Son ABD konserini 1995’te veren Tarkan’ı, Türk hayranlarının yanı sıra Rusya, Meksika ve İran kökenli sevenleri de canlı izleme fırsatı buldu.

New York ve Los Angeles olmak üzere ABD’deki ilk seri konserlerini veren Şarkıcı, salonu dolduran yaklaşık 3 bin 500 Türk ve yabancı hayranına coşkulu bir gece yaşattı.

Gecede repertuvarındaki birçok sevilen eski ve yeni şarkının yanı sıra bir de İngilizce şarkı seslendiren sanatçıya sevenleri de eşlik etti.

Tarkan’ın ABD konserlerini organize eden SM Prodüksiyon sahibi Şengül Oğuz organizasyonla ilgili yaptığı açıklamada, “Misyonumuz, Türkiye’mizi en iyi şekilde Amerika’da temsil etmek ve burada yaşayan Türklerin ihtiyaçlarına karşılık vermek.” diye konuştu.

Oğuz, konserlerin yaklaşık 1 buçuk yıllık emeğin sonucu gerçekleştiğini belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Los Angeles, Tarkan, Tarkan Konserleri, Tarkan Los Angeles Konseri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları