Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Los Angeles 2028 Olimpiyatları İçin Resmen Aday, 2024 Olimpiyatları Paris’de

02 Ağustos, 2017 | 09:15

Olimpiyat Oyunları

Los Angeles 2028 yılındaki Olimpiyat oyunları için resmen adaylığını bildirdi.2024 Olimpiyat oyunları ise Paris’de gerçekleşecek.

Los Angeles 2028 Olimpiyatları İçin Resmen Aday, 2024 Olimpiyatları Paris’de

Olimpiyat oyunları komitesi, oyunlarının 2024’de Paris’de gerçekleştirilmesine müsaade etti. 2024 Olimpiyat oyunlarının Paris’de gerçekleşmesi anlamlı bir yıl olacak. Çünkü 1924 Olimpiyat oyunları Paris’de gerçekleşmişti. Yüzyıl sonra yine Paris’de Olimpiyat oyunları gerçekleştirilmesi, herkesi heyecanlandırdı.

Haziran ayında, Uluslararası Olimpiyat Komitesi, Paris ve Los Angeles’tan sadece teklif vermek üzere, ard arda gelen Oyunlar için ev sahipliği yapmak için oy kullandı. Bununla birlikte, hem o yıl hem de 2024 olayını arayarak ev sahipliği yapacak olan o dönemde belirlendi. IOC, Los Angeles oyunlarının organizasyon komitesine 1.824.000.000 $ katkıda bulunma sözü verdi ve Paris’in 2024 etkinliklerine katılma kararını memnuniyetle karşıladı. Bu şekilde iki büyük şehirde 2024 yılı olimpiyat oyunlarına katkıda bulunacağı açıklandı.

2028 yılı Olimpiyat oyunlarının hangi şehirde yapılacağı ise, Eylül ayında yapılacak görüşmeler sonucunda belirlenecek. Ama şu anda en yakın aday Los Angeles olarak öne çıkıyor.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Los Angeles, Olimpiyat oyunları, Paris,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları