Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lopez de Madame Tussauds Müzesi’nde

12 Haziran, 2014 | 13:35

jennifer-lopez-balmumu Brezilya’da gerçekleştirilen Dünya Kupası 2014 açılış törenlerinde sahneye çıkması anlaşmazlıklar yüzünden iptal edilen Jennifer Lopez Madame Tussauds Müzesi’nde

Brezilya‘da düzenlenen Dünya Kupası’nda planlanan konseri anlaşmazlıklar nedeniyle iptal olan Jennifer Lopez’in balmumu heykeli Londra’da Madame Tussauds’da sergilenmeye başladı. En çok dikkat çeken heykellerden biri haline gelen eser, geçtiğimiz sene bakıma alınmıştı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
brezilyab, Dünya Kupası 2014, Jennifer Lopez, jennifer lopez balmumu, jennifer lopez balmumu heykeli, jennifer lopez madame tussauds, rezilya dünya kupası,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları