Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra’yı Ziyaret Eden Turistlerin Yeni Tercihi

22 Mayıs, 2017 | 07:11
Yonda Londra

Yonda Londra

 

Londra’yı Ziyaret Eden Ehliyet Sahibi Turistlerin Yeni Tercihi; “Kendin Sür, Kendin Gez”

Yonda markasıyla kullanıma sunulan araçlar turistleri en önemli yerlerde gezdiriyor. Gezdirmekle kalmayıp, ziyaretçilere sesli rehberlik de ediyor. Londra’yı ziyarete giden turistlere Park Lane Yonda genel merkezinden araçlarını teslim alabiliyorlar. Araçta özel bir uydu yerleşmiş durumda. Bu uydu ve GPS sistem bağlantılarıyla trafik boyunca ilerleyen turistlere şehir ve özellikleri tek tek anlatılıyor. Navigasyon da özel olarak donatılmış olup, görülmesi gereken en önemli tarihi ve turistik yerleri gezdiriyor. Araçlar geleneksel bir tur otobüsünün aksine turistleri taşlı Londra sokaklarına kadar gezdirebiliyor.

 

Araç da ayrıca rehber hizmeti de verilmekte

Yonda markası araçlarda ayrıca turistlerin gezdikleri yerler ile ilgili alabilecekleri bilgileri araç içi rehber hizmeti ile sağlanmaktadır. Turistler araç ile dolaşırlarken tarihi ve önemli yerler hakkında sesli rehber sistemiyle birlikte bilgi alabiliyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Londra, Turistlerin Yeni Tercihi, Yonda,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları