Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra’yı Ziyaret Eden Turistlerin Yeni Tercihi

22 Mayıs, 2017 | 07:11
Yonda Londra

Yonda Londra

 

Londra’yı Ziyaret Eden Ehliyet Sahibi Turistlerin Yeni Tercihi; “Kendin Sür, Kendin Gez”

Yonda markasıyla kullanıma sunulan araçlar turistleri en önemli yerlerde gezdiriyor. Gezdirmekle kalmayıp, ziyaretçilere sesli rehberlik de ediyor. Londra’yı ziyarete giden turistlere Park Lane Yonda genel merkezinden araçlarını teslim alabiliyorlar. Araçta özel bir uydu yerleşmiş durumda. Bu uydu ve GPS sistem bağlantılarıyla trafik boyunca ilerleyen turistlere şehir ve özellikleri tek tek anlatılıyor. Navigasyon da özel olarak donatılmış olup, görülmesi gereken en önemli tarihi ve turistik yerleri gezdiriyor. Araçlar geleneksel bir tur otobüsünün aksine turistleri taşlı Londra sokaklarına kadar gezdirebiliyor.

 

Araç da ayrıca rehber hizmeti de verilmekte

Yonda markası araçlarda ayrıca turistlerin gezdikleri yerler ile ilgili alabilecekleri bilgileri araç içi rehber hizmeti ile sağlanmaktadır. Turistler araç ile dolaşırlarken tarihi ve önemli yerler hakkında sesli rehber sistemiyle birlikte bilgi alabiliyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Londra, Turistlerin Yeni Tercihi, Yonda,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları