Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra yeni yıla meleklerle giriyor!

02 Aralık, 2014 | 13:07

Avrupa Yılbaşı Turlarının en önemli duraklarından olan Londra’da bu yıl ilk kez farklı bir heyecan yaşanıyor.

Son yıllarda dünya çapında en büyük yılbaşı eğlencelerine ev sahipliği yapan İngiltere’nin başkenti Londra, yeni yıla melekler eşliğinde girecek.

1 milyondan fazla kişinin dünyanın en iyi havai fişek gösterilerini izlemek için Yılbaşı gecesi Londra’ya gelmesi beklenirken, başkente Victoria’s Secret defilesi heyecanı da yaşanıyor.

Londra, bu yıl ilk kez Victoria’s Secret Yılbaşı Defilesine ev sahipliği yapıyor. Milyonlarca kişinin merakla beklediği şovun çekimleri bugün başlayacak.

victorias-secret-defile-londra

Defile öncesi firmanın melekleri basın toplantısı için objektiflerin karşısına geçti. Aralarında Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Behati Prinsloo’nun da bulunduğu Victoria’s Secret melekleri, markanın Londra’daki mağazasında buluştu. Basına poz veren seksi melekler, defilenin bu yıl ilk kez New York’ta değil Londra’da yapılmasından son derece mutlu olduklarını belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Avrupa Yılbaşı Turları, Behati Prinsloo, Londra, Londra İngiltere, Victoria's Secret, Victoria's Secret Defile, Victoria's Secret ingiltere, Victoria's Secret Londra, Victoria's Secret melekleri, Victoria's Secret yılbaşı, Victoria’s Secret Yılbaşı Defilesi, Yılbaşı Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları