Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra’da bir ilk! Türk Günü

03 Haziran, 2014 | 18:44

İngiltere’nin başkenti Londra’da ilk kez ‘Türk Günü’ düzenlendi. Trafalgar Meydanı’ndaki etkinliği yaklaşık 50 bin kişi ziyaret etti.

Londra’nın en ünlü meydanlarından Trafalgar, binlerce kişinin katıldığı Türk Günü’ne ev sahipliği yaptı. Londra’da 17 Mayıs’ta yapılması planlanan ancak Soma’daki maden faciası nedeniyle ertelenen ‘Türk Günü’ne 50 bine yakın kişi katıldı. Etkinliklerin sonunda şarkıcı Can Bonomo unutulmaz bir konser verdi.

Türkiye’yi geçtiğimiz yıllarda Eurovision’da temsil eden Bonomo, meydandaki binlerce kişiyi hareketli şarkılarıyla coşturarak özel bir performans sergiledi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın sponsorluğu ve Londra Belediyesi’nin desteğiyle bu yıl ilk kez gerçekleşen Türk Günü’ne Can Bonomo’nun yanı sıra Türkiye’den gelen Mehter Takımı da damgasını vurdu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Can Bonomo, Can Bonomo ingiltere, Can Bonomo konser, Can Bonomo londra, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Londra, Londra Festival, Londra İngiltere, Londra türk günü, Trafalgar, Trafalgar İngiltere, Trafalgar londra, Trafalgar Meydanı, Türk Günü, Türk Günü Londra,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları