Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra Turizm Fuarı’nda Çanakkale Rüzgarı

07 Kasım, 2017 | 15:12

Dünyanın en önemli ve büyük turizm fuarlarından biri olan “37. World Travel Market (WTM ) Londra Fuarı” Excel Fuar alanında kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Fuarda Türkiye holünde yer alan Çanakkale, 2018 Troia Yılı ve Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı bölümü ile gözde destinasyonlarından birisi oldu.

6 -9 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan WTM Londra Fuarı’nı dünya genelinden on binlerce turizm profesyoneli ve seyahat sever ziyaret edecek. 2,8 milyar pound iş hacmi, 5000’in üzerinde destinasyonun tanıtıldığı 51000 turizm profesyonelimin katıldığı fuar, 2018 yılı turizm sezonu ile ilgili çok önemli bir buluşma noktası olacak.

WTM Londra Fuarı’nda Türkiye holünde yer alan Çanakkale bölümü 2018 Troia Yılı ve Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı ile gözde destinasyonlarından biri olarak ön planda yer alıyor.

2018 Yılının Troia Yılı olması nedeniyle Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından WTM Londra Fuarı’nda Troia ve çevresi ile ilgili çok sayıda etkin tanıtım çalışmaları gerçekleştiriliyor. İngilizce 10 bin adet dağıtılacak Turizm Aktüel Dergisi’nin WTM Londra özel sayısının kapağı ve özel içeriği de “2018 Troia Yılı” oldu.

WTM Londra Fuarı’na Çanakkale ilini tanıtmak için Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Grup Başkanı Zeynel Bayseferoğulları, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler, Yatırımcılar Derneği (ÇATOD) Başkanı Armağan Aydeğer ve TÜRSAB Çanakkale Körfez BYK Genel Sekreteri Ahmet Çelik katılıyor.

37. World Travel Market (WTM) Londra Fuarı 9 Kasım 2017 tarihine kadar açık kalacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çanakkale, Londra fuarı, World Travel Market,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları