Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra sokakları grafitilerle süslü

07 Mart, 2014 | 17:55

grafitti-londra-46

İngiltere parlementosunun bundan on yıl önce yasakladığı grafiti, Londra sokaklarında oldukça popüler

Yasağın ardından Londra sokakları tam bir grafiti başkentine dönmüş durumda. David Walker’in “Yanan Gelinler” resmi, yine aynı bölgedeki ahtopot-fil grafitisi yerli, yabancı gören herkesin ilgisini çekiyor. David Walker’ın çizdiği grafiti kentte popüler olunca geçtiğimiz sene paskalya için de bir eser hazırlanması istenmişti.

Londra’da sokak sanatları

Şehirde gezerken, farklı bölgelerde pek çok renkli ve siyah- beyaz grafitiye rastlamak mümkün. Özellikle sokak sanatlarından hoşlananların ilgisini çeken grafitiler arasında soyut resimlerden, siyasi figürlere, yönetmenlerden, hayvan imgelerine kadar pek çok ilginç imge bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ahtopot grafiti londra, david walker grafiti, david walker yanan gelinler, londra grafiti, londra grafitti, londra sokak sanatları, yanan gelinlerd,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları