Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra sokakları grafitilerle süslü

07 Mart, 2014 | 17:55

grafitti-londra-46

İngiltere parlementosunun bundan on yıl önce yasakladığı grafiti, Londra sokaklarında oldukça popüler

Yasağın ardından Londra sokakları tam bir grafiti başkentine dönmüş durumda. David Walker’in “Yanan Gelinler” resmi, yine aynı bölgedeki ahtopot-fil grafitisi yerli, yabancı gören herkesin ilgisini çekiyor. David Walker’ın çizdiği grafiti kentte popüler olunca geçtiğimiz sene paskalya için de bir eser hazırlanması istenmişti.

Londra’da sokak sanatları

Şehirde gezerken, farklı bölgelerde pek çok renkli ve siyah- beyaz grafitiye rastlamak mümkün. Özellikle sokak sanatlarından hoşlananların ilgisini çeken grafitiler arasında soyut resimlerden, siyasi figürlere, yönetmenlerden, hayvan imgelerine kadar pek çok ilginç imge bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ahtopot grafiti londra, david walker grafiti, david walker yanan gelinler, londra grafiti, londra grafitti, londra sokak sanatları, yanan gelinlerd,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları