Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra’da Sherlock Holmes Müzesi

11 Eylül, 2013 | 14:29

Londra'da Sherlock Holmes Müzesi Londra’da Sir Arthur Conan Doyle’un efsane dedektif karakteri Sherlock Holmes için müze açıldı.

İngiltere’nin başkenti Londra’da açılan müzeyle birlikte Holmes artık ölümsüz.

Londra'da Sherlock Holmes Müzesi 2010 yılında yapılan bir araştırmada insanların bir çoğunun Sir Arthur Conan Doyle’un hayali dedektif karakterine inandığını ortaya koydu hatta bir çok kriminoloji meraklısı Holmes’a günde 70 mektup yolluyor.

221 Baker Street adresinde dostu doktor Watson ile yaşayan esrarengiz karakterin yaşayıp yaşamadığı aslında tam bir muamma ama Londra’yı ziyaret etmek isteyenler bu adreste Sherlock Holmes müzesini ziyaret edebilirler.

Sherlock Holmes tutkunlarına…

Sherlock Holmes meraklıları için oldukça gözde bir mekan olan müzenin yanında anı satın alma dükkanı ve dedektifin ev sahibesi Bayan Hudson’ın restoranı bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doktor Watson Sherlock Holmes, İngiltere, İngiltere Sherlock Holmes, Londra, Londra haberleri, Londra Sherlock Holmes, Sherlock Holmes, Sherlock Holmes Haberleri, Sherlock Holmes Müzesi, Sherlock Holmes Müzesi Londra, Sir Arthur Conan Doyle,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları