Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra lezzetleri festivali Haziran’da Dünya’nın heryerinden ziyaretçilerini ağırlayacak / İngiltere Turizm Haberleri

17 Nisan, 2014 | 16:14

taste-of-london-2014

Londra’nın Dünyaca ünlü geleneksel yemek festivali Haziranda başlıyor ( Taste of London ) adı le yıllardır Regent Park’ta düzenlenen festivalde Dünyanın her noktasından lezzetleri tatma şansına sahipsiniz.

Madras körili tavuk, dev Arjantin biftekleri, Fransız mavi peyniri ile yapılmış kanepeler, Japon deiz ürünleri ve İngiliz Yorkshire usulü kaz kızartması , Şili , Avustralya Güney Afrika şarapları ve değişik ülkelerin biraları ve içecekleri; yaşadığımız Dünya üstünde bunların hepsini aynı yerde aynı gün tadabileceğiniz tek bir yer var.

Taste-of-London-at-Regents-Park

Londra’da her yıl yapılan ( Taste of London Food Festival ) Londra lezzetleri yemek festivali bunların bir çoğunu üstelikte bedava olarak tadabileceğiniz ve yaşadığımız yerkürede olan bütün yemek kültürlerini tanıyabileceğiniz geleneksel bir organizasyon.

Taste-of-London-at-Regents-Park-13

Ailece gidebileceğiniz yiyecekleri aldıktan sonra çimlere uzanıp piknik yapabileceğiniz yada nehir kyısında hazırlanmış masalarda istediğiniz her çeşit yiyeceği deneyebileğiniz bir ortam olan Taste of London festivalinde katılımcı ülkeler yalnızca yemeklerini değil kültürelerini de tanıtıyor. Thai dansçıları Brezilya Sambacıları ve aklınıza gelebilecek tüm kültürlerin kaynaştığı bir nokta Taste of London festivali.

Taste-of-London-at-Regents-Park-14

Bir Dünya başkenti olan Londra adına ve konumuna uygun olarak bu yolda Londra lezzetleri yemek festivalini 19 – 22 Haziran 2014 tarihleri arasında Regent Park’ta düzenliyor.

Laurent Perrier ve Moet Chandon gibi ünlü şampanya şirketlerinin festivalin 2. günü katılımcıların test etmesi ile düzenlene yarışma ise en ilginci.

taste-of-london-floridita

Taste of London Festivaline sadece katılanların sayısı 50.000 kişi tabi Londra şehrinin en yoğun turist dönemi olan Haziran ayında 3 günlük festivali ziyaret eden turist syısı ise inanılmaz boyutlarda.

taste-of-london-food-and-wine-festival-regent-park-dining-drinking-restaurants-bars-3

Londra’nın en güzel dönemine denk gelen bu festivali kaçırmak istemiyorsanız ve Dünya lezzetlerine açıksanız eğlence ve kültür şehri olan Britanya Başkentine Haziran ayı için şimdiden biletlerinizi ayırmanızı tavsiye ederim

Alp Darıcı / Londra Turizm Tatil Seyahat Gazetesi

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İngiltere, İngiltere Haberleri, İngiltere Turizm, İngiltere turları, Londra, Londra festival haberleri, Londra Gurme, Londra haberleri, Londra İngiltere Festival, Londra Lezzet Festivali, Londra Lezzet Festivali Haziranda, Londra Lezzetleri Festivali, Londra turizm, Londra Turizm Haberleri, Londra Turları, Londra Ziyaretçilerini Ağırlıyacak, Taste Of London,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları