Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra Kitap Fuarı başladı

08 Nisan, 2014 | 17:43

londra-kitap-fuari Dünya edebiyatından sayısız eserin yer aldığı Londra Kitap Fuarı başladı. Türkiye fuara 2 bin eserlik koleksiyonla katılıyor.

İngiltere’nin başkenti Londra’daki Earls Court fuar alanında 11 Nisan’a kadar sürecek kitap fuarına yerli ve yabancı turistler yoğun ilgi gösteriyor.

Türkiye, fuara 117 metrekarelik standda 2 bin eserlik güncel koleksiyonla katılıyor.

Türkiye’nin Londra Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Ataşesi Ali Selçuk Can, geçtiğimiz yıl Türkiye’nin Londra kitap fuarında odak ülke olduğunu belirterek, “Bu yıl da Türk edebiyatının çeşitliliğine dikkat çekmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ali Selçuk Can, Earls Court, Earls Court fuar alanı, Earls Court londra, İngiltere, İngiltere fuar, İngiltere kitap fuarı, Kitap Fuarı, Londra, Londra Büyükelçiliği, Londra fuar, Londra haberleri, Londra Kitap Fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları