Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra Heathrow Havalimanı’nda Freddie Mercury adına muhteşem gösteri!

17 Eylül, 2018 | 10:22

Londra Heathrow Havalimanı'nda Freddie Mercury adına muhteşem gösteri!

Londra Heathrow Havalimanı’nda Freddie Mercury adına muhteşem gösteri gerçekleştirildi. Queen’in efsanevi solisti Freddie Mercury adına düzenlenen Brit müziği olağanüstü katkı ödülleri yarışmasına sürpriz bir katılım havalimanından geldi.

Londra Heathrow Havalimanı’nda, X Factor ve Strictly Come Dancing koreografisti Lyndon Lloyd tarafından yönetilen bagaj görevlileri, inanılmaz anlar yaşattı. Terminal 5’te düzenlenen etkinlik öncesi çalışmaların haftalarca sürdüğü öğrenildi.

Freddie Mercury adına gösteri düzenlendi-mercury

Londra Heathrow Havalimanı’nda Freddie Mercury adına muhteşem gösteri!

Çalışanların, çanta toplama noktasının yanında ikonik hareketlerle dansa başlamasıyla kalabalık şok geçirdi.

Görüntüler British Airways tarafından yayınlandı. İngiliz Hava Yolları’ndaki Bagaj Müdürü Adam Dewey “Freddie Mercury tartışmasız bir rock efsanesidir ve bir zamanlar çalıştığı Heathrow Havalimanı’nda doğum günü kutlamaları muhteşem oldu. Önümüzdeki ay yapılacak prömiyeri sabırsızlıkla bekleyemedik.” yorumunda bulundu.

Efsanevi rock solisti Freddie Mercur

Efsanevi rock grubu Queen’nin solisti Freddie Mercury, 5 Eylül 1946’da Tanzanya’nın muhteşem adası Zanzibar‘da doğumuş, 24 Kasım 1991’de ise Londra’da hayatını gözlerini yummuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adam Dewey, British Airways, Freddie Mercury, İngiliz Hava Yolları, İngiliz rockçı, Londra Heathrow Havalimanı, Lyndon Lloyd, Queen, Strictly Come Dancing, Tanzanya, X Factor, Zanzibar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları