Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra hazırlıkları sürüyor

24 Temmuz, 2013 | 13:23

Londra hazırlıkları sürüyor Galatasaray, İngiltere’nin başkenti Londra’da yapılacak Emirates Cup için hazırlıklarını sürdürüyor.

Sarı-Kırmızılı ekip, Emirates Cup öncesi son hazırlıklar için Slovenya’ya gitti. 3-4 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek Emirates Cup’a katılacak Galatasaray, turnuva öncesi Slovenya’nın Bled kasabasında kamp yapıyor.

Sarı-kırmızılı futbolcular Slovenya’nın en güzel kasabalarından biri olan Bled’de antrenman sonrası göle girerek yorgunluk atıyor.

60 bin kişilik Emirates Stadı’nda Porto ve Arsenal ile karşılaşacak Galatasaray, turnuva öncesi son hazırlık maçını ise İtalya’nın güçlü ekiplerinden Napoli ile yapacak.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emirates Cup, Emirates Cup Arsenal, Emirates Cup galatasaray, Emirates Cup ne zaman, emirates stadı, Galatasaray, Galatasaray Haberleri, Galatasaray ingiltere, Galatasaray kamp, Galatasaray slovenya, Galatasaray Transfer, İngiltere, Londra,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları