Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra Fotoğraf Fuarı başladı

20 Mayıs, 2016 | 11:56

Londra Fotoğraf Fuarı başladı

Dünyadaki en önemli 80 fotoğraf galerisinin bir araya gelip düzenlediği 2016 Londra Fotoğraf Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Fuar sayesinde dünyanın en yetenekli fotoğrafçılarının eserleri, halka sunulmuş oluyor. İngiliz foto muhabiri Don McCullin bu yeteneklerden biri. Sanatçı, Londra, Vietnam ve Doğu Almanya’da 1960’lı yıllarda çektiği etkili fotoğraflarla adından söz ettirdi.

Gerçek Yiyecek

İnsanın içini ferahlatan renklerle boyalı bir yiyecek kamyonu fotoğrafçı Martin Parr’ın son kitabı Real Food için ev sahipliği yapıyor. Ziyaretçilerin Parr’ın ucuz, esprili ve özünde İngiliz dünyasına daldığı kamyonette, fuar süresince günlük yiyecek sunulmakta.

Ünlü fotoğrafçı Rankin de, ziyaretçilerin onun imza tarzında kendi resimlerini çekmesine izin veren ‘Rankomat’ ile etkinlikte yer alıyor.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Londra Fotoğraf Fuarı Somerset House’da 22 Mayıs’a kadar devam edecek (Euronews).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Don McCullin, İngiltere, Londra, Londra fotoğraf, Londra fuar,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları