Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra çiçek pazarına yoğun ilgi

10 Mart, 2014 | 15:21

colombia-flower-market-london İngiltere’nin başkenti Londra’da binlerce kişinin ziyaret ettiği Columbia Caddesi Çiçek Pazarı’na yoğun ilgi sürüyor.

1869 yılında gıda pazarının kurulduğu cadde, bir dönem Yahudi tacirler tarafından kullanmıştı. Fransız Protestan göçmenlerin sayısının Londra’da ki artışı gıda pazarını çiçek ve bitki pazarı haline getirdi.

2. Dünya Savaşı’nda büyük zarar gören pazar alanında her hafta pazar günü kurulan çiçek ve bitki pazarı yoğun ilgi ile karşılaşıyor.

Nesillerdir aynı işi yapan çiçek satıcılarının tezgahlarını kurduğu pazarda, yüzlerce çeşit bitki ve rengarenk çiçeklerin yanı sıra bahçe malzemeleri de satılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çiçek Pazarı, Çiçek Pazarı Londra, Columbia Caddesi, Columbia Caddesi Çiçek Pazarı, Columbia Caddesi İngiltere, Columbia Caddesi Londra, İngiltere, İngiltere çiçek pazarları, İngiltere Londra, İngiltere Londra çiçek, Londra, Londra çiçek, Londra çiçek açtı, Londra çiçek pazarı, Londra haberleri,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları