Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra çiçek pazarına yoğun ilgi

10 Mart, 2014 | 15:21

colombia-flower-market-london İngiltere’nin başkenti Londra’da binlerce kişinin ziyaret ettiği Columbia Caddesi Çiçek Pazarı’na yoğun ilgi sürüyor.

1869 yılında gıda pazarının kurulduğu cadde, bir dönem Yahudi tacirler tarafından kullanmıştı. Fransız Protestan göçmenlerin sayısının Londra’da ki artışı gıda pazarını çiçek ve bitki pazarı haline getirdi.

2. Dünya Savaşı’nda büyük zarar gören pazar alanında her hafta pazar günü kurulan çiçek ve bitki pazarı yoğun ilgi ile karşılaşıyor.

Nesillerdir aynı işi yapan çiçek satıcılarının tezgahlarını kurduğu pazarda, yüzlerce çeşit bitki ve rengarenk çiçeklerin yanı sıra bahçe malzemeleri de satılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çiçek Pazarı, Çiçek Pazarı Londra, Columbia Caddesi, Columbia Caddesi Çiçek Pazarı, Columbia Caddesi İngiltere, Columbia Caddesi Londra, İngiltere, İngiltere çiçek pazarları, İngiltere Londra, İngiltere Londra çiçek, Londra, Londra çiçek, Londra çiçek açtı, Londra çiçek pazarı, Londra haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları