Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra christmas ve yılbaşı kutlamaları

19 Aralık, 2011 | 16:47

Londra noel kutlamaları tüm Avrupa’da olduğu gibi çok canlı ve renkli geçmektedir. Londra’nın en ünlü meydanları renkli noel kutlamaları ile her sene dolup taşıyor.

Londra Christmas haftasında muhteşem bir atmosfer sunuyor. Tüm şehir renkli ışıklara bürünürken Oxford, Regent caddelerindeki dev mağazaların vitrinleri caddelerde gezenlere adeta görsel şov sunar. Hyde Park ve Covent Garden tüm güzelliğini Londra turlarına katılan misafirlerine sunuyor. Londra christmas ve yılbaşı turlarında en çok beğenilen ve dikkat çeken bölge hiç şüphesiz Trafalgar Meydanı’dır. Meydanda yükselen çam ağacı Norveç’teki “Kraliçe’nin Ormanından” kesilip getirilmiştir. Norveç’in İngilizlere hediyesi olan bu büyük çam ağacı Londra noel kutlamalarının simgesidir adeta.

Londra Christmas kutlamalarının yanı sıra Londra yılbaşında da en çok tercih edilen bölgelerinden bir tanesidir. Londra yılbaşı turları ile Büyük Britanya’ nın muhteşem tarihine tanıklık edebilir, kaleler ve efsaneler şehrini keşfedebilirsiniz.

İngiltere Londra turları ile Warwick Castle, Conwy Castle, Bodnant Gardens, Harewood, House & Bird Gardens, Rydal Mount, Carlisle Castle, The Georgian House, Malleny Gardens, Gladstone’s Land, Alloa Tower, Bannockburn, Scone Palace, Blair Castle gibi bir çok tarihi kaleyi görmek mümkündür.

Londra christmas ve yılbaşı turları ile muhteşem bir tatil geçirmek isteyenler günler öncesinden rezervasyonlarını yaptırarak bu muhteşem şehrin unutulmaz atmosferini yakalayacakları günü bekliyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Büyük Britanya, Covent Garden, Hyde Park, Londra christmas, Londra Christmas kutlamaları, Londra Christmas Turları, Londra noel, Londra Tatil, Londra Tur, Londra Turları, Londra Turu, Londra ünlü meydanları, Londra yılbaşı, Londra Yılbaşı Turları, Oxford, Regent,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları