Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra christmas ve yılbaşı kutlamaları

19 Aralık, 2011 | 16:47

Londra noel kutlamaları tüm Avrupa’da olduğu gibi çok canlı ve renkli geçmektedir. Londra’nın en ünlü meydanları renkli noel kutlamaları ile her sene dolup taşıyor.

Londra Christmas haftasında muhteşem bir atmosfer sunuyor. Tüm şehir renkli ışıklara bürünürken Oxford, Regent caddelerindeki dev mağazaların vitrinleri caddelerde gezenlere adeta görsel şov sunar. Hyde Park ve Covent Garden tüm güzelliğini Londra turlarına katılan misafirlerine sunuyor. Londra christmas ve yılbaşı turlarında en çok beğenilen ve dikkat çeken bölge hiç şüphesiz Trafalgar Meydanı’dır. Meydanda yükselen çam ağacı Norveç’teki “Kraliçe’nin Ormanından” kesilip getirilmiştir. Norveç’in İngilizlere hediyesi olan bu büyük çam ağacı Londra noel kutlamalarının simgesidir adeta.

Londra Christmas kutlamalarının yanı sıra Londra yılbaşında da en çok tercih edilen bölgelerinden bir tanesidir. Londra yılbaşı turları ile Büyük Britanya’ nın muhteşem tarihine tanıklık edebilir, kaleler ve efsaneler şehrini keşfedebilirsiniz.

İngiltere Londra turları ile Warwick Castle, Conwy Castle, Bodnant Gardens, Harewood, House & Bird Gardens, Rydal Mount, Carlisle Castle, The Georgian House, Malleny Gardens, Gladstone’s Land, Alloa Tower, Bannockburn, Scone Palace, Blair Castle gibi bir çok tarihi kaleyi görmek mümkündür.

Londra christmas ve yılbaşı turları ile muhteşem bir tatil geçirmek isteyenler günler öncesinden rezervasyonlarını yaptırarak bu muhteşem şehrin unutulmaz atmosferini yakalayacakları günü bekliyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Büyük Britanya, Covent Garden, Hyde Park, Londra christmas, Londra Christmas kutlamaları, Londra Christmas Turları, Londra noel, Londra Tatil, Londra Tur, Londra Turları, Londra Turu, Londra ünlü meydanları, Londra yılbaşı, Londra Yılbaşı Turları, Oxford, Regent,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları