Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Londra’da “Bodrum şov”

14 Kasım, 2009 | 18:29

Bodrum Londra Fuar 9-12 Kasım arasında İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen World Travel Market Turizm Fuarı’nda Bodrum büyük ilgi gördü.

İngiltere’de medyanın da büyük ilgi gösterdiği fuarda Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon standa gelen herkesle yakından ilgilendi.

“Bodrum‘da 1 hafta tatil” çekilişine 2540 kişi katıldı ve çekilen kura sonucunda fuara katılan 14 otel, 14 çifte bir hafta ücretsiz tatil hediye etti.

Bu piyango çekilişi, Kefaluka Otel, La Blanche, Kervansaray, Samara, Magnific, Dedeman, Paloma, The Gren House, Parkım Ayaz, Serhan, Ayaz Aqua, Seray, Palm Garden, Royal Asarlık Beach otellerinin katkılarıyla gerçekleşti.

Öte yandan Turizm Bakanlığı ve BOYTAV tarafından Londra‘nın ünlü mekanlarından Sketch‘de Bodrum gecesi düzenlendi.

Dünyanın en önemli turizm gazetecilerin de katıldığı gecede 360 derecelik özel projeksiyon sistemi ile fotoğraf sanatçısı Oğuz Hamza‘nın özel fotoğraflarından oluşan özel bir gösteri yapıldı.

Sunday Times yazarlarından Richard Green Bodrum fotoğraflarından çok etkilendiğini ve Bodrum‘a gelmek isteğini ve yayınlarında Bodrum‘a yer vereceğini belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ayaz Aqua, Bodrum, Bodrum Haberleri, Bodrum Londra, Bodrum Otelleri, Dedeman, Kefaluka Otel, Kervansaray, La Blanche, Londra World Travel Market, Londra World Travel Market Turizm Fuarı, Magnific, Palm Garden, Paloma, Parkım Ayaz, Royal Asarlık Beach, Samara, Seray, Serhan, The Gren House,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları