Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

lll. Kanyon Şarap Tadım Günleri için hazırlıklar sürüyor

17 Ekim, 2011 | 11:42

III. Kanyon Şarap Tadım Günleri 21 -23 Ekim 2011 tarihleri arasında şarap severlerle şarap dünyasının ünlü isimlerini buluşturuyor.

3. Kanyon Şarap Tadım Günleri 21-23 Ekim 2011  tarihleri arasında İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi ‘nde gerçekleşecek.  Şarapseverlerin merakla beklediği etkinlikle şarap üreticileri, gurmeler, sommelier, gastronomi dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra sanat ve sosyete dünyasından da bir çok ünlü ismini de bir araya getirecek. Kanyon Şarap Tadım Günleri ’nin 3’üncüsü 2011 bağbozumu sonrası ilk kez şarap etkinlikleri kapsamında bir araya gelecek olan ziyaretçiler, Türkiye ’nin önde gelen şarap üreticileri tarafından kurulan tadım standlarında birbirinden lezzetli şarapları, üç gün boyunca 16:00- 20:00 saatleri arasında tadabilecekler.

III.Kanyon Şarap Tadım Günleri ’ne katılacak 18 üretici arasında bulunan Arcadia, Büyülübağ, Diren, Doluca, Gülor, Kavaklıdere, Kayra, Kocabağ, Küp, Pamukkale, Paşaeli, Selendi, Sevilen, Şato Nuzun, Umurbey, Vinkara, Yazgan ve Yücel markaları yaklaşık 160 farklı şarabı etkinlik süresince şarapseverlerle buluşturacak.

Hot-Affiliates Reklamları
Şarap Turları, Gurme Turları en iyi servis ve fiyat garantisiyle.
Şarap ve Gurme Turları
italya Gurme turları ile en lezzetli ve unutulmaz seyahatler için.
İtalya Şarap ve Gurme
Fransa Gurme Turları, romantik bir ülkede sayısız lezzetler.
Fransa Şarap ve Gurme
İspanya Gurme Turları, güzel şaraplar ve leziz gurme gezileri.
İspanya Şarap ve Gurme
Hot-Affiliates Reklamları

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2011 bağ bozumu, gastronomi dünyası, gurme, III. Kanyon Şarap Tadım Günleri, Kanyon Şarap Tadım Günleri, Şarap Tadım Günler 2011, Şarap Tadım Günleri, şarap üreticileri, sommelier,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları